Axminsterské, vlněné koberce

kvalita, styl, prestiž...

Gaskell Hugh MACKAY - Katalogy koberců

Níže uvedené katalogy, představují kompletní průřez designovými styly, které vám pomohou začít s výběrem pro váš interiér. Pokud nemůžete najít design, který by vyhovoval vašemu projektu, kontaktujte nás a my vám rádi pomůžeme vybrat z možností výrobce nebo případně domluvit vytvoření nové možnosti designu, které bude dokonale reprezentovat váší představu.

Prosíme nezapomeňte, že máte možnost vybrat ze stovek řad a dokonce přebarvit kterýkoli z designů Axminster tak, aby vyhovoval jakémukoli dekoru daného prostoru. Na stránkách výrobce si v programu Design it! (www.designacarpet.co.uk) můžete upravit barevnou paletu daného vzoru! Nejdříve vyberete brožuru dle výběru, poté design dle výběru, poté paletu barev a již můžete zkoušet různé barevné kombinace. Nakonec si tento vzor můžete prohlédnout v předem nastavených 3D prostorách

Stejně tak máte možnost na stránkách výrobce, v záložce Room Visualiser, nahrát fotografii vašeho interiéru, kde chcete instalovat koberec standardních barev a vidět tak přesnější vzhled, jak by daný koberec interiér doplnil.

Ponořte se tedy do světa nepřeberného množství luxusních, tkaných, stylových koberců, který poskytnou vašemu interiéru jedinečný a nadčasový design. Ať již hledáte hotelový koberec nebo koberec do kasina či zkrátka koberec do jiných prostor, zde si určitě vyberete ten pravý!

Kontakty

Adresa provozovny:
ProFlooring s.r.o.
Bavorská 856/14
155 00 Praha 5
PO - PÁ: 7:30h - 15:30h  

Schůzky je možné sjednat
telefonicky nebo e-mailem.

Spojení:
+420 224 454 231; +420 776 821 331
info@proflooring.cz
x3uuxuh

Máte s našimi produkty zkušenost?
Podělte se o ni s ostatními!

Fakturační údaje:
ProFlooring s.r.o.
Raichlova 2610/9
IČO: 247 48 064
DIČ: CZ24748064
Bankovní spojení: 5490663319/0800

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti soubory cookie. Dalším používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich zpracováním, používáním a uchování. Více informací naleznete zde.