F.Ball & Co. Ltd. - Stěrkové hmoty, penetrace, uzávěry.

Úprava podkladu je nedůležitější kroj k vaší vysněné podlaze. Je to základ, který používáme každý den, aniž si to možná plně uvědomujeme. Bereme to jako samozřejmost. Ale právě proto, je to jedna z nejdůležitějších a často také jedna z nejvíce nákladnějších investic. Je to významná dominanta našich inetriérů. Chceme, aby na podlaze instalovaná krytina plnila svůj účel pod dlouhou dobu a bez problémů. Takže, ať již je vaše podlahová krytina koberec, PVC, vinyl, dřevěná, laminátová, nebo dlažba....kvalitní pevný a rovný podklad bez vzlínající vlhkosti je absolutní priorita. Správně připravený podklad je eliminace budoucích probémů a reklamací z důvodu zanedbání tohoto kroku. Firma F. Ball & Co. Ltd., založená již v roce 1886 je lídrem, který udává trendy pro podlahářské lepidla a produkty na úpravu podkladů. Všechny své produkty velice pečlivě testuje a reaguje na podněty od realizačních firem, které poskytují velice cenné odezvy na tyto materiály. Jsme velmi potěšeni, že můžeme nabídnout tyto prověřené produkty i našim zákazníkům a poskytnout tak základ vašim budoucím podlahovým krytinám.

Jedinečné zkušenosti a historie firmy F. Ball & Co. Ltd., jsou zárukou, že úprava podkladů je hrou a ne noční můrou. Po prvotním vyzkoušení se přesvědčíte, proč je tento výrobce jedním z předních dodavatelů podlahářské chemie. Podmínkou je však dodržování požadavků stanovených normou a platného technického listu daného výrobku.

Kontakty

Adresa provozovny:
ProFlooring s.r.o.
Bavorská 856/14
155 00 Praha 5
PO - PÁ: 7:30h - 15:30h  

Schůzky je možné sjednat
telefonicky nebo e-mailem.

Spojení:
+420 224 454 231; +420 776 821 331
info@proflooring.cz
x3uuxuh

Máte s našimi produkty zkušenost?
Podělte se o ni s ostatními!

Fakturační údaje:
ProFlooring s.r.o.
Raichlova 2610/9
IČO: 247 48 064
DIČ: CZ24748064
Bankovní spojení: 5490663319/0800

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti soubory cookie. Dalším používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich zpracováním, používáním a uchování. Více informací naleznete zde.