Dodáváme komfort do vašich životů

..s našimi produkty se budete cítit jako v sametu

Máme různé druhy, pro bytové, komerční

..i pro ty nejluxusnější interiéry

Skvělý finish začíná přípravou podkladu

produkty F.Ball mají řešení na všechny

Luxusní a kvalitní koberce

pro dotvoření každého interiéru

Dodáváme komfort do vašich životů

..s našimi produkty se budete cítit jako v sametu

Máme různé druhy, pro bytové, komerční

..i pro ty nejluxusnější interiéry

Skvělý finish začíná přípravou podkladu

produkty F.Ball mají řešení pro všechny

Luxusní a kvalitní koberce

..pro dotvoření každého interiéru

Co dát pod koberec? Podložku Floorwise!

Floorwise je synonymum pro vysoce komfortní a kvalitní podložky pod koberce nebo plovoucí podlahy. Nezáleží na tom, jaký koberec si vyberete, záleží na tom, zdali pod něj zvolíte podložku Floorwise! Ty sice nejsou vidět, ale poznáte je na prvním kroku. Zaručí, že koberec bude mnohonásobně více komfortní, bude mít větší zvukovou a tepelnou izolaci a v neposlední řadě vydrží déle jako nový. Ať již se rozhodnete pro metodu napínání či dvojité lepení, máme podložku pro všechny koberce či varianty instalace. Námi prezentované podložky jsou ty, které držíme běžně skladem. Další produkty z nabídky výrobce na dotaz či objednání.  www.floorwise.co.uk

Jaké benefity nabízí podložka?

Proč zvolit pod koberec kvalitní podložku FLOORWISE

Standard pokládání koberců na podložky pod koberce metodou napínání koberců, je ve světě běžný již  více jak 50 let.

Koberec jako krytinu volítme, protože chceme komfortní, útulnou, zateplenou a odhlučněnou krytinu, že ano? Tak proč to vše degradovat instalací na tvrdý a studený podklad? Standard pokládání koberců na podložky pod koberce metodou napínání koberců, je ve světě běžný již  přes 50 let.

Věděli jste například, že téměř každý koberec, dodávaný v metráži, opouští výrobní závod s tím, že musí být nainstalován metodou tzv. napínání na podložce (používá se především ve Spojeném Království, Irské republice, USA a Kanadě) nebo celoplošnou fixací (nalepením)? Pokud nejsou tyto podmínky dodrženy, nevztahuje se na něj výrobní záruka.

 • Špičkový komfort Špičkový komfort

  Podložky Floorwise mají skvělý kročejový komfort! I na tom nejobyčejnějším koberci si Vy nebo Vaše návštěva budete připadat jako při chůzi po koberci v hotelu Ritz. Stejně tak si Vaše děti mohou hrát na odpruženém koberci bez rizika tvrdých nárazů.

 • Dlouhotrvající odolnost Dlouhotrvající odolnost

  Podložky Floorwise udržují Váš koberec po delší dobu jako nový! Díky schopnosti podložky vytlačovat sešlápnutý koberec zpět na horu od podlahy, je velice sníženo opotřebení koberce a tím se následně prodlužuje i lhůta pro jeho výměnu. Nezávislé studie z UK poukazují na to, že použití podložky prodlužuje životnost koberce až o 40%.

 • Vysoký tepelný izolant Vysoký tepelný izolant

  Podložky Floorwise pomáhají snižovat tepelné ztráty skrze podlahu! Díky tepelnému odporu 0,79tog - 3,5tog (0,079 m2 - 0,35 m² K/W ) je zaručena dodatečná izolace Vašeho koberce, necítíte tak chlad od nohou a nemáte takovou potřebu ohřevu v místnosti. Stejně tak si Vaše děti mohou hrát na koberci bez rizika prochladnutí. Naopak při instalaci koberce v patře nad vámi, pomáhá snižovat tepelné ztráty skrze strop a podlahu. Nezávislé studie z UK poukazují na to, že použití podložky snižuje náklady na vytápění až o 15% ceny.

 • Špičkový zvukový izolant Špičkový zvukový izolant

  Podložky Floorwise udělají Váš domov tišší! Podložky Floorwise se pyšní zvukovou izolací 26dB - 44dB! Díky přidané zvukové izolaci je velice omezen zvuk vznikající při chůzi či pobíhání po koberci. Podlaha s kobercem instalovaném na podložce Floorwise je až o 250% tišší než bez použití podložky!

 • Vyrovnává nerovnosti Vyrovnává nerovnosti

  Podložky Floorwise vyrovnají až 95% nerovností! Zapomeňte na drahou a zdlouhavou úpravu hrubších betonových podkladů, prkenných a deskových podkladů. Ušetřené peníze můžete investovat do kvalitní podložky, která Vám dodá tolik benefitů navíc že se Vám to prostě vyplatí. Doporučujeme konzultovat stav podkladu s podlahovým technikem.

 • Nepřekonatelná na schodech Nepřekonatelná na schodech

  Při použití instalace koberce na schodech získáte příjemný, a hlavně bezpečný nášlap, který eliminuje riziko uklouznutí a následný pád na tvrdý povrch. Při metodě napínání je navíc možné koberec instalovat v kuse na větší počet schodů a neničit koberec rozřezáním na samostatné dílce. V případě potřeby je možné tento pruh odepnout z napínacích lišt a instalovat nový.

 • Jednodušší údržba a čištění Jednodušší údržba a čištění

  Podložky Floorwise ochraňují kobercové vlákno! Ochrana kobercového vlákna poskytuje lepší čištění koberce a větší hygienu. Vysávání a čištění koberce je mnohem jednodušší a učenější, navíc při metodě napínání koberce není koberec pevně slepen s podkladem, umožňuje tak lepší cirkulaci vzduchu při lehkém nadzvednutí koberce a maximální účinnost sání. Tento efekt umožňuje vysát i ty nejmenší částice, které by jinak ničily podklad koberce.

Kontakty

Adresa provozovny:
ProFlooring s.r.o.
Bavorská 856/14
155 00 Praha 5
PO - PÁ: 7:30h - 15:30h  

Schůzky je možné sjednat
telefonicky nebo e-mailem.

Spojení:
+420 224 454 231; +420 776 821 331
info@proflooring.cz
x3uuxuh

Máte s našimi produkty zkušenost?
Podělte se o ni s ostatními!

Fakturační údaje:
ProFlooring s.r.o.
Raichlova 2610/9
IČO: 247 48 064
DIČ: CZ24748064
Bankovní spojení: 5490663319/0800

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti soubory cookie. Dalším používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich zpracováním, používáním a uchování. Více informací naleznete zde.