Nářadí pro instalaci koberců

Instalace koberců není tak jednoduchá, jak by se mohlo zdát. Obzvláště s příchodem systému instalací koberců na podložku. Každý podlahář již poznal rozdíl mezi instalací s omezeným vybavením a instalací s profesionálním nářadím. Takové maličkosti jako obyčejný řezač koberců má mnoho podob a využití. Stejně tak žehlička na prádlo nejde použít na svařování koberců. A v neposlední řadě kolenní napínák nenahradíte prkénkem s natlučenými hřebíčky. Každý podlahář má své zaměření a bez profesionálního vybavení nelze docílit profesionálního výsledku. Nebo možná lze, ale trvá to podstatně delší dobu a dost se při tom nadřete.U nás máte jistotu, že si vyberete to správné nářadí a budete pro své okolí bráni jako profesionálové, kteří ví, že kvalitní nářadí je polovina úspěchu. Ta druhá polovina je pečlivost, cit pro detail a svědomitost.

 • CR520 - Teleskopiský napínák koberců CR520 - Teleskopiský napínák koberců

  Teleskopický napínák CR520 vám dává výhodu rovné a otočné hlavy, která má možnost 60 ° otočení pro vzorované koberce. Stiskem zajišťovacího kolíku můžete uzamknout čep v 5 pohodlných pozicích. Uzamkněte v přímé poloze a můžete napínat čtercové místnosti nebo v úhlu 15 °. V místnostech ve tvaru „L“ je dokonce k dispozici nastavení 30 ° pro extrémní úhly. Také obsahuje tlačítko zámku pro částečné napnutí. Lišta pro nastavení hloubky hrotů umožňuje variabilní penetraci hloubky hrotů pro různé výšky koberce. Nastavuje se dvěma šrouby v napínací hlavě. Dodává se s prodlužovací trubkou páky, 3 prodlužovacími trubkami, přenosovou trubicí a sklopným ocasním blokem. Nastavuje se od 94 cm do 7m vše s momocí trubek v hlavním a přídavném kufru.

 • Roberts GP505 - kolenní nakopávák Roberts GP505 - kolenní nakopávák

  Nově navržený Gel Pro 505 je zatím poslední novinka profesionálního nakopáváku. Nárazník Gel Core je namontován v optimálním úhlu 5 stupňů, aby zmírnil rázový náraz na koleno a zároveň poskytl optimální náraz. Mezi další funkce patří nová inovativní nastavovací páka pro snadné nastavení čepu, tvarovaný, robustní design těla „býka“ a rychlé uvolnění spoště pro nastavení prodlužovacího ramene. * Nastavitelný v 5-ti pozicích 43-53cm * S 3ks zubatou vložkou. * Nastavitelná základní hlava. * Exclusivní pogumovaná,neklouzavá rukojeť * Lehce nastavitelná hloubka zubů pomcí páčky * Výsek na napínací hlavici pro lepší instalaci na rohu místnosti * Vrcholné provedení těla z tvrzeného hliníku zaručuje lehkost a vysokou odolnost.

 • R412 black edition - kolenní nakopávák R412 black edition - kolenní nakopávák

  Klasický a nejpoužívanější verze kolenního nakopáváku. Jestliže neřešíte barvu, šíři napínací hlavy nebo tloušťku dorazového padu, tak toto je volba právě pro vás. Jednoduchá manipulace koberce je zaručena ať již děláte klasickou místnost, nebo chodbičku ve tvaru L nebo Z. Nakopávák je skvělý parťák v každém případě! * Nastavitelný v 5-ti pozicích 43-53cm * S 3ks zubatou vložkou. * Nastavitelná základní hlava. * Exclusivní drážkovaná,neklouzavá rukojeť * Lehce nastavitelná hloubka zubů * Povrch z leštěného hliníku * Vrcholné provedení těla z tvrzeného hliníku zaručuje lehkost a vysokou odolnost.

 • Roberts 422 black edition - kolenní nakopávák Roberts 422 black edition - kolenní nakopávák

  Kolenní nakopávák ve verzi s o něco silnějším padem dorazu kolene. Pro někoho výhoda a preference, pro někoho ne. Záleží na vyzkoušení. * 50% silnější nárazník pro extra komfort kolen * 16% širší základní hlava pro zlepšené rozložení pracovního tlaku a kontaktu s kobercem. * Nastavitelný v 5-ti pozicích 43-53cm * S 3ks zubatou vložkou. * Nastavitelná základní hlava. * Exclusivní drážkovaná,neklouzavá rukojeť * Lehce nastavitelná hloubka zubů * Povrch z leštěného hliníku * Vrcholné provedení těla z tvrzeného hliníkuzaručuje lehkost a vysokou odolnost.

 • Roberts 2000XL - kolenní nakopávák Roberts 2000XL - kolenní nakopávák

  Pro XL úchop a záběr při napínání * Vědecky navržený nárazník pro komfort kolen. * 28% širší základní hlava pro zlepšené rozložení pracovního tlaku. * Nastavitelný v 5-ti pozicích 47-57cm * S 4ks zubatou vložkou. * Nastavitelná základní hlava. * Exclusivní drážkovaná,neklouzavá rukojeť * Lehce nastavitelná hloubka zubů * Povrch z leštěného hliníku * Vrcholné provedení těla z tvrzeného hliníku zaručuje lehkost a vysokou odolnost. Roberts 501G - kolenní nakopávák

 • Roberts 501G - kolenní nakopávák Roberts 501G - kolenní nakopávák

  aka Golden finger pro známku luxusu a výjimečnosti. S tímto kouskem se budete cítit jako elita mezi podlaháři. Je to přeci Golden Touch k dané zakázce. Kdo jiný si může dovolit nářadí ze zlata než profesionál, který na to má! * Nastavitelný v 5-ti pozicích 48-60cm * Tlačítko pro nastavení v nárazníku * S 3ks zubatou vložkou. * Nastavitelná základní hlava. * Lehce nastavitelná hloubka zubů * Povrch v zlatém provedení * Vrcholné provedení těla z tvrzeného hliníku zaručuje lehkost a vysokou odolnost.

 • Roberts 483G - žehlička na svařování koberců Roberts 483G - žehlička na svařování koberců

  Tato žehlička je to, s čím dokážete vytvářet trvale pevné spoje koberců. Nelze ji nahradit klasickou žehličkou na prádlo, jak se již někdo pokoušel. Byla vyvíjena pár let a stojí za ní tým specialistů. * Patentovaná dvojitá vrstva žehličky minimalizuje deformaci podkladu krytiny a jejího vlákna. * Nastavitelná teplota 65-220°C * Teflonový podklad s drážkou pro rovnoměrné tavení lepidla * Nelepící povrch žehličky pro jednoduchou údržbu * 3 drážky pro vedení kabelu zaručující volnou cestupro bezchybný spoj. * Termostatický indikátor ukazující nahřívání * Nízký profil žehličky poskytuje bezproblémovýposuv pod krytinou

 • GD476 - Traktor na spoje koberců GD476 - Traktor na spoje koberců

  Tento úžasný nástroj pomůže zakrýt kobercové spoje - dokonce i špatně řezané spoje - s mnohem kratším časem a námahou než jakákoli jiná metoda. Traktory na koberce mohou také zlepšit vzhled špatných spojů způsobených řadou dalších problémů s instalací. Fungují na všech druzích koberců - ve spojení se všemi typy metod spojů a lepení - pro podlahové i nástěnné instalace. Kobercové traktory mají odolnou ocelovou konstrukci

 • Roberts R100 - váleček na spoje koberců Roberts R100 - váleček na spoje koberců

  Klasický kobercový váleček, který nesmí chybět ve výbavě žádného podlaháře, který instaluje koberce a provádí napojování. Váleček zaručuje pročesání a propletení kobercového vlasu a zároveň přitlačení samotného koberce k podkladu do lepidlového lože nebo tavné pásky. Dochází tak k ideálnímu propojení a minimalizaci viditelnosti spoje. Toto je prostě základ při spojování koberců.

 • Roberts 116 - svěrka na spoje koberců Roberts 116 - svěrka na spoje koberců

  Svěrky na spoje koberců jsou ideální pomocních pro uchycení koberce při spojování, což zabezpečí, že se spoj nerozjede před zatuhnutím lepeidla. Ideální speciálně při pasování vzorů nebo zkrátka tam, kde je vyšší tenze koberce a hrozí, že by se spoj uvolnil.

 • Roberts 521 - bolster Roberts 521 - bolster

  Nepostradatelné náčiní nejen při napínání koberců. Za pomoci kterého jednoduše zapěchujete koberec mazi napínací lištu a zeď. Stejně tak při instalaci koberce na schodech, metodou napínání, kde pěchujete koberec mezi napínací lištu ve vnitřní straně schodu. Další využití dle individuálních potřeb

 • CR450 - HD střihač napínacích lišt CR450 - HD střihač napínacích lišt

  Nekompromisně jedny z nejlepších nůžek na stříhání napínacích lišt. Luxusní řezačka pásů má 4 cm dlouhé čepele, které mohou řezat široké architektonické lišty rovně v jediném řezu. Rovněž mohou řezat běžné lišty rovně nebo šikmo v jednom řezu. Stabilizátory nožů na spodním držáku čepele zabraňují roztažení nožů během stříhání. Tím se zabrání tomu, aby se třísky zasekly mezi noži, a směruje větší sílu dolů do pohybu střihu. Rukojeť obsahuje uložení pro čepele. Zdvih páky je nastavitelný s pojistkou proti otevření. Celoocelová konstrukce zajišťuje odolnost.

 • Roberts 616 - univerzální řezač a pěchovač koberců Roberts 616 - univerzální řezač a pěchovač koberců

  Rychle ořízne koberec úhledně ke zdi vrčetně přesahu za napínací lištu Pětipolohová skládací rukojeť se snadno pohybuje v těžko přístupných oblastech Rychlé a pozitivní vertikální a horizontální nastavení Protiskluzová gumová rukojeť a tvrzené vodítko z nerezové oceli. Zahrnuje 20 břitý vysoké kvality

 • CR248 - Speedy CR248 - Speedy

  Nářadí 2v1 s jehož pomocí můžete v jednom kroky zamačkávat koberec do napínací lišty a za ní. Je to jakási náhrada za bolster při použití v místnostech. 3 pevná ocelová kolečka zafixuje koberec za napínací lištu během okamžiku. Samozřejmě je potřeba rovné zdi nebo předem nainstalované obvodové lišty, tzv. skirtingu, což je postup více běžný v zahraničí, kde se koberec dokončuje po instalaci obvodových lišt.

 • CR152 - 2 slotový univerzální řezač smyčkových koberců CR152 - 2 slotový univerzální řezač smyčkových koberců

  Dvojslotový řezač koberců zaručuje, že spoj koberec je vždy řezán co nejblíže kobercovému vláknu. V případě, že řežete koberec pouze v jednom směru, použijete slot na levé straně pro levou část koberce a na pravé straně, pro pravou část koberce. Dále lze nastavit výšku řezu, dle tloušťky koberce a můžete tak seřezávat koberec na podložce bez rizika průřezu podložky, jelikož spodní část řezáku zároveň klouže lehce po podkladu.

 • Roberts R152 - Dvouslotový řezač smyčkových koberců Roberts R152 - Dvouslotový řezač smyčkových koberců

  Efektivně ořízněte většinu smyčkových koberců, všech tloušťek s tímto profi řezačem. Dvouslotová konstrukce umožňuje levou i pravou polohu pro stříhání blíže k okraji příze. Tento řezač koberců se vyznačuje pohodlným úhlem řezu a snadným zasunutím čepele. *Efektivně řeže většinu vlasových koberců bez ohledu na tloušťku *Dvoslotový design pojme levou i pravou pozici pro stříhání blíže k okraji příze *Konstrukce s přímým zamykáním kontaktů udržuje čepele bezpečně na svém místě *Ergonomická rukojeť pro pohodlí a kontrolu *Otevírání hrdla se automaticky přizpůsobuje různým podkladům koberce *Vyrobeno z nerezové oceli pro maximální odolnost

 • CR300 - univerzální řezač koberců CR300 - univerzální řezač koberců

  Univerzální řezač koberců, kde lze nastavit břit tak, aby řezal se spodní, nebo vrchní strany koberce. Využívá se při rozdílných typech podkladu koberce. Zkracování rolí nebo napojování koberců je o dost jedodušší.

 • R151 - Zatloukací tyč R151 - Zatloukací tyč

  Zkonstruovaný ze za studena kované oceli s karbonem pro extra dlouhou životnost Magnetická špička pro jednoduché přichycení hřebíku Unikátní design zaručující přístup na těžko dostupných místech jako ? pod radiátory, trubkami,převisy,obložením a blízko skleněných dveří.Všude pro bezpečné zatlučení hřebíku při instalaci napínacích lišt. Měkká a neklouzavá rukojeť

 • Roberts 109 - sponkovací kladivo Roberts 109 - sponkovací kladivo

  Sponkovací kladivo se využívá nejvíce na zafixování podložky do dřevěného podkladu. Robustní tělo a dostatečný zásobník na sponky umožní rychlou a efektivní práci. Podložka se fixuje k podkladu sponkami pouze při instalaci koberce metodou napínáním.

 • CR265 - teleskopický řezač koberců a PVC CR265 - teleskopický řezač koberců a PVC

  Nebaví vás rozřezavání koberců a pvc při demontáži a lezení po čtyřech? Možná by vás zaujmul tento teleskopicý řezač, kde se používají klasické rovné břity. Můžete si nastavit efetivní délku tyče a rozřezávat koberce ve stoje.

 • PJ850 - škrabák na podlahy PJ850 - škrabák na podlahy

  Profesionální a kvalitní škrabák na podlahy ve stoje. Efektivita práce a odolnost plechu je vyzkoušena na mnoha zakázkách u většiny podlahářských firem v UK a USA.

 • R633 - Nůž Delfín R633 - Nůž Delfín

  Legendární a nepostradatelný, to je podlahářský nůž Delfín, s ergonomickou rukojetí a slotem pro vyměnitelné břity. V nabídce máme provedení v STŘÍBRNÉ, MODRÉ A ČERNÉ barvě.

Kontakty

Adresa provozovny:
ProFlooring s.r.o.
Bavorská 856/14
155 00 Praha 5
PO - PÁ: 7:30h - 15:30h  

Schůzky je možné sjednat
telefonicky nebo e-mailem.

Spojení:
+420 224 454 231; +420 776 821 331
info@proflooring.cz
x3uuxuh

Máte s našimi produkty zkušenost?
Podělte se o ni s ostatními!

Fakturační údaje:
ProFlooring s.r.o.
Raichlova 2610/9
IČO: 247 48 064
DIČ: CZ24748064
Bankovní spojení: 5490663319/0800

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti soubory cookie. Dalším používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich zpracováním, používáním a uchování. Více informací naleznete zde.